PTTK "Beskidek" Porąbka

rok założenia 1976

Biuro Koła PTTK "Beskidek" przy GOK,

Rynek 22 w Porąbce przyjmuje:

- środa: 9.30 - 11.00 godz.

- piątek: 14.00 - 17.00 godz.

Prezes koła:  Agnieszka Walusiak tel.: 698 678 108

Facebook Koła :

Wszystkie sprawy członków oraz

zapisy na wycieczki odbywają się

wyłącznie w biurze koła.

NIE ZWRACAMY KOSZTÓW WYCIECZKI

UCZESTNIKOM KTÓRZY ZREZYGNOWALI

Z WŁASNEJ WOLI. ZAPISY TYLKO Z WPŁATĄ .

Nie ubezpieczamy turystów nie będącymi naszymi

członkami Koła w wycieczkach jedno dniowych

na terenie kraju. Nie dotyczy TATR Polskich.

Zachęcamy do przystąpienia do  PTTK

Roczna składka członkowska

- normalna     - 45 zł

- ulgowa         - 25 zł

- uczniowska  - 20 zł

Członkostwo w PTTK i Kole upoważnia do korzystania z rabatów; m. in. w schroniskach PTTK 20% zniżki, sklepach ze sprzętem turystycznym 10% zniżki, punktach fotograficznych, punktach gastronomicznych, serwisach i wielu innych miejscach. Więcej informacji o rabatach PTTK i pełną listę obiektów które honorują kartę rabatową PTTK znajdziesz na tej stronie: www.pttk.pl/zycie/rabaty/.

Członkostwo w Kole pozwala uczestniczyć we wszystkich imprezach, wycieczkach, konkursach i spotkaniach, które Koło organizuje.

Najważniejszym aspektem przynależności do PTTK jest jednak dodatkowe ubezpieczenie w AXA do kwoty 20 tys. złotych od następstw nieszczęśliwych wypadków na terenie całej Europy oraz kosztów ratowniczych do kwoty 4800 EUR.

Członkowie którzy nie opłacą składkido końca marca, od 1 kwietnia nie są członkami PTTK oraz nie są ubezpieczeni i tracą ulgi.

Zapisać się można w siedzibie Koła PTTK: Rynek 22 w Porąbce. Do zapisania się potrzebne są 2 zdjęcia typu dowodowego, opłata wpisowego 15 złotych i trochę chęci.

Statystyka Koła;

2010 -                - 24 członków z opłaconą składką członkowską.

2011 -                - 54 członków z opłaconą składką członkowską.

2012 -                - 85 członków z opłaconą składką członkowską.

2013 -                - 111 członków z opłaconą składką członkowską.

2014 - kwiecień - 127 członków z opłaconą składką członkowską.

2015 - listopad   - 190 członków z opłaconą składką członkowską.

2016 - listopad   - 216 członków z opłaconą składką członkowską.

Koło PTTK "Beskidek" weryfikuje

odznaki: popularne i małe GOT.

Cennik odznak GOT

- popularna GOT   - 8 zł

- mała brązowa     - 6 zł

- mała srebrna      - 6 zł

- mała złota           - 6 zł

Wyższe odznaki weryfikuje COTG w Krakowie.

Naszywka z logo koła.

Nasza pieczątka z logo koła:

Jak udostępniać pliki przez Internet – instrukcja krok po kroku.:

1. Wchodzimy na stronę https://www.wetransfer.com/. Na początek wybieramy darmową wersję aplikacji klikając przycisk "Take me to free"

3. W trzecim kroku dodajemy z dysku pliki ze zdjęciami poprzez kliknięcie przycisku „+Add your files”. Możesz dodawać zdjęcia pojedyńczo klikając w przycisk "add more files" lub spakować je w jeden plik archiwum.
Następnie wypełniamy formularz wg. poniższych wskazówek
Email to – w to miejsce wpisz nasz adres odbiorcy.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Pozwoli to na wysłanie plików do nas.
Your email – w to miejsce wpisz swój adres e-mail.
Message – w tym polu możesz napisać do nas krótką wiadomość np z jakiej wycieczki są zdjęcia lub nazwisko autora

.

5.Kiedy wszystko jest gotowe, klikamy przycisk „Transfer” i rozpoczynamy wysyłanie.

6. Po kliknięciu „Transfer” rozpocznie się proces wysyłania plików i pojawi się wskaźnik procentowy informujący ile procent danych zostało już przesłane. Po zakończeniu przesyłania pojawi się okno potwierdzające przesłanie danych.