Biuro Koła PTTK "Beskidek" przy GOK,

Rynek 22 w Porąbce przyjmuje:

- środa: 15.00 - 17.00 godz.

Wszystkie sprawy członków oraz zapisy na wycieczki można załatwić w biurze koła, lub telefonicznie:

Prezes koła:  Janusz Majka tel: 696 111 243

W sprawie wycieczek w godz. urzędowania biura koła:

Tadeusz Mreńca tel: 512 393 876

Facebook Koła :

NIE ZWRACAMY KOSZTÓW WYCIECZKI

UCZESTNIKOM KTÓRZY ZREZYGNOWALI

Z WŁASNEJ WOLI. ZAPISY TYLKO Z WPŁATĄ .

Nie ubezpieczamy turystów nie będącymi naszymi

członkami Koła w wycieczkach jedno dniowych

na terenie kraju. Nie dotyczy TATR Polskich.

Zachęcamy do przystąpienia do  PTTK

Roczna składka członkowska

- normalna       - 75 zł

- ulgowa           - 51 zł

- ulgowa młodzieżowa - 36 zł.

Członkostwo w PTTK i Kole upoważnia do korzystania z rabatów; m. in. w schroniskach PTTK 20% zniżki, sklepach ze sprzętem turystycznym 10% zniżki, punktach fotograficznych, punktach gastronomicznych, serwisach i wielu innych miejscach. Więcej informacji o rabatach PTTK i pełną listę obiektów które honorują kartę rabatową PTTK znajdziesz na tej stronie: www.pttk.pl/zycie/rabaty/.

Członkostwo w Kole pozwala uczestniczyć we wszystkich imprezach, wycieczkach, konkursach i spotkaniach, które Koło organizuje.

Najważniejszym aspektem przynależności do PTTK jest jednak dodatkowe ubezpieczenie w ERGO Hestia Spółka Akcyjna do kwoty 20 tys. złotych od następstw nieszczęśliwych wypadków na terenie całej Europy oraz kosztów ratowniczych do kwoty 4800 EUR.

Szczegóły dotyczące warunków ubezpiecznia do przeczytania na tej stonie:

Członkowie którzy nie opłacą składkido końca marca, od 1 kwietnia nie są członkami PTTK oraz nie są ubezpieczeni i tracą ulgi.

Zapisać się można w siedzibie Koła PTTK: Rynek 22 w Porąbce. Do zapisania się potrzebne są 2 zdjęcia typu dowodowego, opłata wpisowego 15 złotych i trochę chęci.

WAŻNE: W razie zajścia nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku poza granicami RP ubezpieczony zgłasza telefonicznie prośbę o pomoc do CENTRUM ALARMOWE MONDIAL ASSISTANCE : TELEFON: +48 22 522 29 90, +48 22 232 29 90

Statystyka Koła;

2010 -                - 24 członków z opłaconą składką członkowską.

2011 -                - 54 członków z opłaconą składką członkowską.

2012 -                - 85 członków z opłaconą składką członkowską.

2013 -                - 111 członków z opłaconą składką członkowską.

2014 - kwiecień - 127 członków z opłaconą składką członkowską.

2015 - listopad   - 190 członków z opłaconą składką członkowską.

2016 - listopad   - 216 członków z opłaconą składką członkowską.

2017 - listopad   - 229 członków z opłaconą składką członkowską.

2018 - listopad   - 245 członków z opłaconą składką członkowską.

2019 - listopad   - 195 członków z opłaconą składką członkowską.

2020 - listopad   - 159 członków z opłaconą składką członkowską.

2021 - listopad   - 137 członków z opłaconą składką członkowską.

2022 - listopad   - 168 członków z opłaconą składką członkowską.

Koło PTTK "Beskidek" weryfikuje

odznaki: popularne i małe GOT.

Wyższe odznaki weryfikuje COTG w Krakowie.

Naszywka z logo koła.

Nasza pieczątka z logo koła:

Jak udostępniać pliki przez Internet – instrukcja krok po kroku.:

1. Wchodzimy na stronę https://www.wetransfer.com/. Na początek wybieramy darmową wersję aplikacji klikając przycisk "Take me to free"

3. W trzecim kroku dodajemy z dysku pliki ze zdjęciami poprzez kliknięcie przycisku „+Add your files”. Możesz dodawać zdjęcia pojedyńczo klikając w przycisk "add more files" lub spakować je w jeden plik archiwum.
Następnie wypełniamy formularz wg. poniższych wskazówek
Email to – w to miejsce wpisz nasz adres odbiorcy.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Pozwoli to na wysłanie plików do nas.
Your email – w to miejsce wpisz swój adres e-mail.
Message – w tym polu możesz napisać do nas krótką wiadomość np z jakiej wycieczki są zdjęcia lub nazwisko autora

.

5.Kiedy wszystko jest gotowe, klikamy przycisk „Transfer” i rozpoczynamy wysyłanie.

6. Po kliknięciu „Transfer” rozpocznie się proces wysyłania plików i pojawi się wskaźnik procentowy informujący ile procent danych zostało już przesłane. Po zakończeniu przesyłania pojawi się okno potwierdzające przesłanie danych.